Evlilik

Sevgililer Günü

EVDE SEVGİLİLER GÜNÜ PARTİSİ 

Evinizde çekirdek aileniz birlikte sürpriz bir Sevgililer Günü partisi yapmayı hiç düşündünüz mü? Artık sevgiliniz ve
siz için sıradanlaşan 14 Şubat kutlamaları yerine daha rahat ettiğiniz yerde, yani evinizde çok daha güzellerini oluşturabilirsiniz. Bu kutlamaya çocuğunuz var ise mutlaka dahil edin, çünkü en romantik anlar çocuk ile güzelleşir. Zihinlerde özel bir tat bırakacak biçimde eşinizin ve çocuğunuzun kişilik özelliklerine uygun görsel ve işlevsel malzemeler kullanarak, güzel ve unutulmayan bir şölen olarak sunabilirsiniz. İşte sizin için adım adım evde hazırlayabileceğiniz Sevgililer Günü parti detayları…
1. Eşiniz için karşılamanın her zaman önemli bir yeri vardır. Evinizin kapı girişine renkli bir kapı süsü hazırlayarak asabilirsiniz.

sevgililer günü

2. Evinizdeki masanıza küçük detaylar katmak çok önemlidir. Evinizde bulunan güzel bardaklardan bir şamdan yapabilirsiniz. Bardağı ters çevirip altına küçük kalpli birkaç figürler koymanız yeterli olacaktır. Çok hoş bir sonuç elde edebilirsiniz.

sevgililer günü

3. Mutlaka aile fotoğrafları ile masanızı güzelleştirin. LOVE yazısı üstüne aile fotoğrafları ile kolaj yaparak, masanızı güzel bir şekilde süsleyebilirsiniz. LOVE yazısını istediğiniz boyutlarda printer’dan çıktısını alıp, ailenizin fotoğraflarını kesip üstüne yapıştırabilirsiniz.

sevgililer günü
sevgililer günü

4. Küçük dokunuşlar her zaman çok önemlidir. Yemek sonunda ağzınızı tatlandırmak için kalpli küçük kutulara çikolataları koyup küçük bir sürpriz yapabilirsiniz.

5. Aile masanıza farklılık katacak güzel bir pano hazırlayabilirsiniz. Renkli bir yelpazeyi kalpli malzemelerle renklendirerek çok güzel bir ortam elde edebilirsiniz.

6. Sevgililer gününün vazgeçilmezi beyaz ayıcıkları da şölene dahil edebilirsiniz. Onlar da aileden sayılır.

7. Özel tasarlanmış Amerikan servislerini internetten araştırıp, indirip basabilirsiniz. En sevdiğiniz tabaklarla masanızı tamamlayın.

sevgililer günü

Sevgi dolu güzel sohbetlerin yaşandığı, keyifli ve güzel bir Sevgililer Günü olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir